Bursa Temizlik Şirketleri Yorumlar

Gerçek Müşteri Yorumları;


Tüm müşteri yorumlarımız armut.com sitesinden alınmakta olup düzenli olarak güncellenmektedir. Tamamı gerçek ve müşteri yorumlarıdır. Tüm müşterilerimizin ilgisine, beğenisine ve eleştirsine açığız... Temizlik zor iştir. Sürekli kaliteli personel bulundurmak zordur. Bu nedenle ara sıra zorluklar yaşasakta siz değerli müşterilerimizin teveccühü ile 14 yıldır bu işi yapıyoruz. Sizler için derlediğimiz bazı örnek yorumlar aşağıdadır.

admin
Sema H.
Ofisimize 15 günde 1 personel gelir. Ofis o günden sonra değişir. Camlar ışıl ışıl, yerler mis, lavabolar tertemiz olur. Sağolsun Ayhan bey personeliyle ve işletmelerle müthiş derecede iyi ilgilenir...
admin
Ebru N.
Mobil kapıcılık hizmeti alıyoruz. Bize gönderilen bayan her gün saatinde gelerek sitemizi pırıl pırıl yapıyor. Güleryüzlü ve çalışkan teşekkürler Ayhan bey. :)
admin
Nurcan E.
Dış cephe camlarımızı sildirdik çok memnunuz. Ayhan bey ve ekibine çok teşekkür ederim..
admin
Hale Y.
Ev temizliğine gelen bayanlardan çok memnunum. İşlerini düzgün ve aksatmandan yapıyorlar. Malzemeleri de kendileri getiriyorlar çok memnunum.
admin
Murat A.
ilk defa internet üzerinden bir şirket ile anlaştım başta tereddütlerim vardı tabi ki ama gerek şirket yetkilisi Ayhan Bey'in ilgisi ve işine verdiği önem gerekse Sümeyye Hanım'ın titizlikle çalışması söz verildiği saatte ise aşlanması bizi gerçekten mutlu etti kesinlikke bundan sonra her ihtiyacımızda çalışacağımız firma hijyen group :)
admin
Berrin B.
Detaylı ve titizlikle yapılan temizkk için Ayhan Bey ve ekibine teşekkürler.
admin
Türkan N.
İşini severek yapan titiz insanlarla çalışmayı çok seviyorum. Ayhan Beye teşekkür ediyorum..
admin
Gülsemin K.
EVİM EPEY KİRLİYDİ. HİJYEN TEMİZLİK PERSONELİ SARİYE HANIM İTİNAYLA TEMİZLEDİ. AKŞAMA KADAR UĞRAŞTI. İŞ YETİŞSİN DİYE FİRMA YETKİLSİ AYHAN BEY BİLE YARDIM ETTİ :)
admin
Orçun T.
Teşekkür ederiz. İstediğimiz hizmeti aldık ellerine sağlık.
admin
Hande C.
Firma yetkilisi Ayhan Bey'i öncelikle ilgisi ve profesyonel iş anlayışından dolayı tebrik ederim. Bu hizmet anlayışıyla devam ettiği sürece ilerleyen süreçte çok daha başarılı işlere imza atacağından eminim. Kendisiyle tanışamadam da çalışkan ve hızlı Ferdane Teyzemin yaptığı iş de gerçekten takdire şayandı her şey için teşekkür ederim. Özellikle belirtmek isterim ki kendileriyle ilk kez çalıştım ve kesinlikle tavsiye ederim.
admin
Nur A.
Biraz geç kaldılar ama Şüpheniz olmasın varsa da deneyin derim. İlk defa internet üzerinden bularak temizlik yaptırıyoruz. Ama firma sahibi de çalışan abla da çok iyiler, tekrar görüşmek üzere artık ev temizliğimiz size emanet :)
Whatsapp Destek