Hizmetlerimiz

İş Yeri Fabrika Temizliği

İş yerinizin temizliğini bize bırakın

İş yeri temizliği, fabrika, atölye, küçük ve orta ölçekli işletmelerinizin temizliği. İsteğe göre teknik temizlik. Gıda ve tekstil atölyelerinin temizliği. Ofis temizliği. İdari Kısım, iç ve dış cephe temizliği. İsteğe göre haftalık veya aylık düzenli aralıklarla temizlik personeli hizmeti veriyoruz. Yol, sigorta ve eğitimi firmammıza aittir. Anlşamaya göre temizlik malzemesi veya yol masrafları karşılıklı değiştirilebilir. Önceliğimiz iş güvenliği, çalışan personelin hakkını korumak, sosyal güvencesini yapmak. Ucuza temizlik yaptırmak isterken sgk'sız işçi çalıştırmayın. Hem kendinizi hem firmanızı ateşe atmayın. Cam temizleme, yüksekte çalışma gibi iş güvenliği eğitimilerini almış, SGK'sı firmamız tarafından yapılmış kurumsal temizlik elemanı satın alın.


İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası kaba ve ince temizlik hizmetleri..

İnşaat sonrası temizlik hizmeti titizlikle yapılmaktadır. İnşaat sonrası kaba temizlik, detay temizliği, makine ile yerlerin temizliği, cam silme, banyo ve wc harçların çıkartılması, asansör temizliği, merdiven ve korkuluk temizliği.. İnşaat sonrası ev, inşaat sonrası villa, inşaat sonrası daire, inşaat sonrası site, inşaatı sonrası alışveriş merkezi, inşaat sonrası market temizliği titizlikte yapılmaktadır.


Apartman Site Temizliği

Mobil Ekibimizle Apartman ve Site Temizliği Hijyen Group Kalitesinde..

Apartman veya Site temizliği hizmeti. Tüm sitenin temizliği, koridor merdiven, asansör, depo ve sığınak alanlarının temizliği. Bahçe ve otoparkın temizliği. İsteğe göre, güvenlik elemanı, bahçıvan, kapıcı ve temizlik personeli istihdamı... Ayrıca isterseniz mobil kapıcılık hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Mobil kapıcılıkla ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız..


Hastane Okul Temizliği

Kamu kurum ve kuruluşlarının tercihi..

Hastane, okul, adliye, üniversite gibi kamu kurum ve kuruluşlarının temizliği. Sürekli temizlik veya düzenli personel istihdam hizmeti veriyoruz. Proje temizliği, ofislerin temizliği iç ve dış cephe cam ve kompozitlerin temizliği...

Whatsapp Destek