İş Yeri Temizliği

75

İş yeri, ofis, büro temizlik hizmetleri

İş yeri, ofis, büro temizlik hizmetleri
İş yerinizin temizliğini bize bırakın.

İş yeri temizliği, fabrika, atölye, küçük ve orta ölçekli işletmelerinizin temizliği. İsteğe göre teknik temizlik. Gıda ve tekstil atölyelerinin temizliği. Ofis temizliği. İdari Kısım, iç ve dış cephe temizliği. İsteğe göre haftalık veya aylık düzenli aralıklarla temizlik personeli hizmeti veriyoruz. Yol, sigorta ve eğitimi firmammıza aittir.

Anlaşmaya göre temizlik malzemesi veya yol masrafları karşılıklı değiştirilebilir. Önceliğimiz iş güvenliği, çalışan personelin hakkını korumak, sosyal güvencesini yapmak. Ucuza temizlik yaptırmak isterken sgk'sız işçi çalıştırmayın. Hem kendinizi hem firmanızı ateşe atmayın. Cam temizleme, yüksekte çalışma gibi iş güvenliği eğitimilerini almış, SGK'sı firmamız tarafından yapılmış kurumsal temizlik elemanı satın alın.

İnşaat sonrası ev temizliği. Alanında uzman ekibimizle ev temizliği hizmeti. Perde ve duvar silme. Tüm Evin odalarının temizliği. Banyo ve WC Temizliği. Cam Silme. Yangın, Sel gibi afet sonrası temizlik hizmetleri...

  • Bütonunz için kurumsal temizlik hizmeti
  • Yorumlarımızı mutlaka okuyun.
  • 14 Yıllık tecrübe
  • Bursa'nın en çok tercih edilen ev temizlik firması

Siz temizliği düşünmeyin, arayın mobil ekibimiz gelsin hemen halletsin.


admin
Sema Hn - Lojistik Sorumlusu
Ofisimize 15 günde 1 personel gelir. Ofis o günden sonra değişir. Camlar ışıl ışıl, yerler mis, lavabolar tertemiz olur. Sağolsun Suzan hn. personeliyle ve işletmelerle müthiş derecede iyi ilgilenir...
admin
Ebru Hn. - Apartman Yöneticisi
Mobil kapıcılık hizmeti alıyoruz. Bize gönderilen bayan her gün saatinde gelerek sitemizi pırıl pırıl yapıyor. Güleryüzlü ve çalışkan teşekkürler Ayhan bey. :)
admin
Nurcan Hn. - Mali Müşavir.
Dış cephe camlarımızı sildirdik çok memnunuz. Suzan hn ve ekibine çok teşekkür ederim..
admin
Hale Hn - Ev Hanımı
Ev temizliğine gelen bayanlardan çok memnunum. İşlerini düzgün ve aksatmandan yapıyorlar. Malzemeleri de kendileri getiriyorlar çok memnunum.
Diğer Müşteri Yorumları
Whatsapp Destek