Mobil Kapıcılık Nedir?

75

Her gün sitenizi temizleyen görevli

ev-temizligi-bursa
Hijyen group olarak mobil kapıcılık hizmeti vermekteyiz. Profesyonel ekibimizle belli günlerde bina, apartman, site vb. mekanların temizlikleri, çöp toplama işlemleri gibi birçok işlemi yapmaktayız.Gerçek Müşteri Yorumları;


Tüm müşteri yorumlarımız armut.com sitesinden alınmakta olup düzenli olarak güncellenmektedir. Tamamı gerçek ve müşteri yorumlarıdır. Tüm müşterilerimizin ilgisine, beğenisine ve eleştirsine açığız... Temizlik zor iştir. Sürekli kaliteli personel bulundurmak zordur. Bu nedenle ara sıra zorluklar yaşasakta siz değerli müşterilerimizin teveccühü ile 14 yıldır bu işi yapıyoruz. Sizler için derlediğimiz bazı örnek yorumlar aşağıdadır.

admin
Sema Hn - Lojistik Sorumlusu
Ofisimize 15 günde 1 personel gelir. Ofis o günden sonra değişir. Camlar ışıl ışıl, yerler mis, lavabolar tertemiz olur. Sağolsun Suzan hn. personeliyle ve işletmelerle müthiş derecede iyi ilgilenir...
admin
Ebru Hn. - Apartman Yöneticisi
Mobil kapıcılık hizmeti alıyoruz. Bize gönderilen bayan her gün saatinde gelerek sitemizi pırıl pırıl yapıyor. Güleryüzlü ve çalışkan teşekkürler Ayhan bey. :)
admin
Nurcan Hn. - Mali Müşavir.
Dış cephe camlarımızı sildirdik çok memnunuz. Suzan hn ve ekibine çok teşekkür ederim..
admin
Hale Hn - Ev Hanımı
Ev temizliğine gelen bayanlardan çok memnunum. İşlerini düzgün ve aksatmandan yapıyorlar. Malzemeleri de kendileri getiriyorlar çok memnunum.
Diğer Müşteri Yorumları
Whatsapp Destek