Ev Temizliği (günlük temizlik)

75

Gündelikçi temizlik hizmetleri

ev-temizligi-bursa
Hafta içindeki yoğun iş temposunun ardından temizlik yapmak baya zordur. Bu günleri de temizliğe ayırmak psikolojik olarak oldukça rahatsızlık vericidir. Bunun yanında birçok ev hanımı da temizlik işleri yerine yemek işlerini daha çok severler ve ailelerine daha çok zaman ayırmak isterler. .

Firmamız konya ev temizlik hizmeti denildiğinde akla ilk gelen firmalar arasındadır. Bu nedenle şehrimizde temizlik hizmeti arayan birçok kişinin ilk başvurduğu yerdir..

Ev temizliğini dert etmeyin, profesyonel temizlik aletlerimizle haftanın her günü hizmetinizdeyiz..

İnşaat sonrası ev temizliği. Alanında uzman ekibimizle ev temizliği hizmeti. Perde ve duvar silme. Tüm Evin odalarının temizliği. Banyo ve WC Temizliği. Cam Silme. Yangın, Sel gibi afet sonrası temizlik hizmetleri...

  • Eviniz için kurumsal temizlik hizmeti
  • Yorumlarımızı mutlaka okuyun.
  • 14 Yıllık tecrübe
  • Bursa'nın en çok tercih edilen ev temizlik firması

Siz temizliği düşünmeyin, arayın mobil ekibimiz gelsin hemen halletsin.


admin
Sema Hn - Lojistik Sorumlusu
Ofisimize 15 günde 1 personel gelir. Ofis o günden sonra değişir. Camlar ışıl ışıl, yerler mis, lavabolar tertemiz olur. Sağolsun Suzan hn. personeliyle ve işletmelerle müthiş derecede iyi ilgilenir...
admin
Ebru Hn. - Apartman Yöneticisi
Mobil kapıcılık hizmeti alıyoruz. Bize gönderilen bayan her gün saatinde gelerek sitemizi pırıl pırıl yapıyor. Güleryüzlü ve çalışkan teşekkürler Ayhan bey. :)
admin
Nurcan Hn. - Mali Müşavir.
Dış cephe camlarımızı sildirdik çok memnunuz. Suzan hn ve ekibine çok teşekkür ederim..
admin
Hale Hn - Ev Hanımı
Ev temizliğine gelen bayanlardan çok memnunum. İşlerini düzgün ve aksatmandan yapıyorlar. Malzemeleri de kendileri getiriyorlar çok memnunum.
Diğer Müşteri Yorumları
Whatsapp Destek